Четвертого лютого в рамках 23 туру іспанської Ла Ліги відбулося мадридське дербі між Реалом та Атлетіко.

В основі «галактікос» на поле вийшов український воротар Андрій Лунін, який видав чудовий матч. Протягом зустрічі українець зробив декілька ефектних сейвів.

Реал виграв перший тайм із рахунком 1:0, завдяки голу Браїма Діаса на 20 хвилині. Але в другій половині зустрічі в додатковий час Маркос Льоренте зрівняв рахунок.

У підсумку матч завершився внічию 1:1.

Ла Ліга. 23 тур

Реал – Атлетіко – 1:1 (1:0)

Гол: Браїм Діас, 20 – Льоренте, 90+3.

• На даний момент Лунін у цьому сезоні зіграв за Реал 15 матчів, у яких він пропустив 13 м’ячів та шість разів залишив свої ворота сухими.
  • Після дербі Реал набрав 58 очок до свого активу та відірвався від другої Жирони, в якої 56 балів. У третьої Барселона 50 очок, а четвертий Атлетіко має 48 балів.
  • Наступний матч Реал зіграє з каталонською Жироною (10.02).