Барселона набрала три очки у виїзному матчі з Алавесом, який вона закінчувала вдесятьох після вилучення Вітора Роке.

Рахунок у поєдинку після пасу Ілкая Гюндогана відкрив Роберт Левандовскі, а на старті другого тайму відзначився вже сам автор результативної передачі, подвоївши перевагу каталонців.

Алавес швидко скоротив розрив у рахунку, на що Барса відповіла виходом на поле Вітора Роке – бразилець одразу ж забив третій гол каталонців, а потім отримав дві жовті картки за п’ять хвилин і залишив свою команду вдесятьох. Але навіть маючи на одного футболіста більше Алавес повернутися в гру не зміг – 3:1 на користь “синьо-гранатових”.

2023-24, Чемпiонат Іспанії

Алавес – Барселона 1:3 (0:1)
Голи: Левандовські Р., 22 (0:1); Гюндоган, 49 (0:2); Омородiон, 51 (1:2); Роке, 63 (1:3)