2 лютого, відбувся матч Австралії проти Південної Кореї у рамках 1/4 фіналу Кубка Азії.

Збірні впродовж першого тайму намагалися реалізувати свої моменти. Південній Кореї це не вдалося зробити, але Австралії на 42-й хвилині пощастило забити гол. Автором є Гудвін.

Після перерви тренери активно почали використовувати заміни. Збірна Південної Кореї намагалася відіграти один м’яч, і тільки на 96-й хвилині їм вдалося це зробити. Півзахисник Хван забиває 11-метровий. Рахунок – 1:1.

В овертаймах корейці почали тиснути, а на 104-й хвилині Сон забиває зі штрафного. Після невеликої перерви Південна Корея могла забити ще один м’яч, але їм не вдалося. Фінальний свисток – 1:2.

6 лютого збірна Південної Кореї зіграє у півфіналі проти Йорданії. Початок – о 17:00 за київським часом.