Київська Оболонь зіграла другий матч на зимових зборах у Туреччині – і цього разу перемогла. У матчі з косовським Дукаджіні український клуб виявився на голову сильнішим – 4:1.

Кияни довго не могли втілити свою перевагу в голи. І лише наприкінці першого тайму зробили це, причому двічі – відзначилися Максим Грисьо та Олег Вишневський (причому останній – вже у компенсований час). Незабаром після перерви Дукаджіні відіграв один м’яч, але зрівняти рахунок Оболонь не дозволила. На 67-й хвилині Ростислав Тарануха провів третій гол, а на 83-1 Сергій Суханов – четвертий.

Нагадаємо, що у першому контрольному матчі Оболонь грала з клубом Малишева теж із Косова. Доля того поєдинку зважилася наприкінці другої половини, коли супротивнику вдалося двічі вразити ворота українців.