У матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії Барселона на виїзді поступилася Атлетіку у додатковий час – 2:4.

Господарі поля відзначилися вже на першій хвилині гри – свій гол забив Гірка Гурусета. Але ще до перерви каталонці вийшли вперед завдяки точним ударам Роберта Левандовські та Ламіна Ямала. На початку другого тайму Атлетік зрівняв рахунок зусиллями Ояна Сансета.

А у додатковий час путівку до півфіналу турніру господарям принесли голи Іньякі Вільямса та Ніко Вільямса.

Раніше у чвертьфіналі Кубка Іспанії Жирона у гостях поступилася Мальорці (2:3), а Реал Сосьєдад обіграв Сельту (2:1). Також на цій стадії турніру буде зіграний матч Атлетіко – Севілья.

У наступному поєдинку в рамках Ла Ліги Барселона гратиме з Вільярреалом, а Атлетік зіграє проти Кадіса.

• Кубок Іспанії. 1/4 фіналу

Атлетік – Барселона – 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)

Голи: Гурусет, 1, Сансет, 49, І. Вільямс, 105+2, Н. Вільямс, 120+1 – Левандовскі, 26, Ямал, 32