Сьогодні, 24 січня “Оболонь” провела перший спаринг на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Суперником “пивоварів” стала ФК “Малішева” з Косово.

Товариський матч

“Оболонь” Київ, Україна – ФК “Малішева” Косово  0 : 2

Голи: Хазроллай 86, Моріна 87

Оболонь: Федорівський (Рибка 46), Осман (Прокопенко 46), Приймак (Карась 46), Дубко (Вовкун 46), Нагієв (Грисьо 46), Суханов (Груша 46), Мороз (Запорожець 46), Черненко (Косовський 46), Слободян – к (Краснопір 46), Мединський (Чернов 46), Тарануха (Вишневський 46)

Жодна з команд не змогла забити в першій половині гри. Під кінець другого тайму косовський клуб активізувався і забив 2 голи за 3 хвилини. У результаті поєдинок завершився поразкою “Оболоні” з рахунком 0:2.

Наступний матч команда Валерія Іващенка зіграє з ФК “Дукаджині” (Косово). Контрольний поєдинок відбудеться 25 січня.