23 січня у Катарі відбулися матчі 3-го туру у групі C Кубка Азії.

Іран – ОАЕ 2 : 1.

1 – 0. Таремі – 26.

2 – 0. Таремі – 65.

2 – 1. Аль Хассані – 90+3.

Збірна Ірану обіграла команду ОАЕ у третьому турі групи С на Кубку Азії-2023 – 2:1. В іншому матчі квартету Палестина розправилася з Гонконгом – 3:0.

У складі Ірану по голу у кожному таймі забив форвард Порту Мехді Таремі. ОАЕ за рахунку 0:1 мав нагоду відігратися, однак Яхія Аль-Гассані не реалізував пенальті. Проте вже у компенсований час Аль-Гассані забив важливий гол.

У Палестини дублем відзначився Одай Даббаг. Ще один м’яч у другому таймі забив Заїд Аль-Канбар.

Іран виграв групу С, набравши 9 очок. ОАЕ та Палестина набрали по чотири пункти. Друге місце та пряма путівка до 1/8 фіналу дісталися Еміратам завдяки додатковим показникам. Палестина чекатиме підсумків всього групового раунду в надії відібратися за результатами кращих третіх місць.