Воротар Кривбасу Володимир Маханьков розповів про першу перемогу на іспанському зимовому зборі над польським Пястом.

На початку другого тайму Близниченко завдав удару, кіпер парирував, але По добив м’яч у ворота – 1:0. Невдовзі Кривбасу вдалося подвоїти рахунок. Прінс накрутив на фланзі опонента, увійшов до штрафного майданчика і виконав удар-простріл. Воротар м’яча не втримав і той закотився у ворота – 2:0.

“Дуже добре, що вдалось у премʼєрному матчі року перемогти, це дуже важливо для нас. Ми дуже плідно попрацювали на першому тижні в Іспанії та продовжуємо плідно працювати. Задоволені, що перемогли. Звичайно, є й помилки, будемо їх розбирати. Усі отримали рівноцінне навантаження, це теж дуже важливо на зборах.

І у першому, і у другому таймах намагались відпрацювати на максимумі, хоча й граємо на фоні навантажень. Рахую, що дуже добре вийшли на другий тайм: мотивовані, заряджені. Забили два «швидких» голи. У подальшому десь моментами віддавали ініціативу, але в цілому Кривбас контролював гру і заслужено переміг, – сказав футболіст.

Наступний контрольний матч Кривбас зіграє 25 січня проти чемпіона Угорщини Ференцвароша.