У четвер, 18 січня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії, в якому “Реал” з рахунком 2:4 в овертаймі поступився “Атлетіко”.

Як пише видання El nacional, президент “Реала” Флорентіно Перес був засмучений не лише підсумком матчу, але й розчарований грою команди загалом та деякими гравцями зокрема.

За даними джерела, бос “вершкових” також залишився незадоволеним грою українського голкіпера Андрія Луніна, який вийшов на поле з перших хвилин і відіграв поєдинок. Українець припустився помилки у другому пропущеному м’ячі.

Тепер Перес роздумує над тим, щоби відмовитися від послуг українського воротаря вже влітку.

Керівник “Реала” хоче знайти більш надійного дублера Тібо Куртуа. Український воротар та Кепа Аррісабалага за такого розвитку подій більше не будуть потрібні “королівському клубу”.