У заключному недільному матчі Кубка Африки 2023 збірна Кабо-Верде несподівано обіграла суперників із Гани – 2:1.

Збірна Гани, у складі якої зібрані більш досвідчені футболісти, всупереч очікуванням, не мала ігрової переваги. Більше того, якби суперник був більш щасливим у завершальній стадії атак, то ще до перерви перевага Кабо-Верде в рахунку була б більш вагомою. Але все обмежилося голом Монтейру, який на 17-й хвилині добив м’яч у сітку.

Підопічні Кріса Г’ютона зрівняли рахунок у дебюті другого тайму, коли Джику замкнув головою навіс від правого кутового прапора. Однак це був перший та останній удар у площину воріт, який завдали цього вечора футболісти збірної Гани. А суперник наприкінці все ж таки перетворив на гол ще один свій момент і у компенсований чкс вирвав перемогу, яка суттєво підвищує шанси Кабо-Верде на вихід у плей-офф.