Статистичний ресурс WhoScored представив рейтинг найефективніших гравців у топ-5 європейських лігах, які забивають гол за найменший проміжок часу.

Перше місце у списку зайняв форвард Штутгарта Сєру Гірассі, якому потрібно всього 62,1 хвилини для того, щоб відзначитися. За ним слідують Кіліан Мбаппе (73,9 хв), Лаутрато Мартінес (89,6 хв) та Ерлінг Холанд (92,4 хв).

Також до цього престижного рейтингу потрапив нападник Жирони Артем Довбик, який у поточному сезоні реалізує гольову можливість у середньому за 101,4 проведені хвилини на полі. Українець зайняв п’яту позицію у списку.

Топ-5 найефективніших гравців топ-5 ліг Європи

1. Сєру Гірассі (Штутгарт) –  62,1 хвилина на гол;
  2. Кіліан Мбаппе (ПСЖ) – 73.9 хвилин на гол;
  3. Лаутаро Мартінес (Інтер) – 89.6 хвилин на гол:
  4. Ерлінг Холанд (Манчестер Сіті) – 92.4 хвилини на гол;
  5. Артем Довбик (Жирона) – 101,4 хвилини на гол.
  • Українець зіграв за Жирону 18 поєдинків цього сезону. На рахунку форварда 11 голів та шість результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 28 мільйонів євро.
  • У наступному турі команда Мічела Санчеса на виїзді зіграє проти Альмерії. Поєдинок заплановано на 14 січня. Початок гри о 15:00.