11 матчів, 344 голи, 48 пенальті: все про осінню частину у Другій лізі
  • В 115 матчах Другої ліги зафіксовано 52 перемоги команд-господарів поля (45% від усіх результатів), 16 нічиїх (14%) та  47 перемог команд-гостей (41%). Якщо враховувати анульовані результати Васту, то реально проведено 121 матч (55 перемог господарів, 16 нічиїх, 50 перемог гостей).
  • Забито 344 м’ячі (в середньому – 2,99 голи за гру): господарі – 184 голи, гості – 160. Результативних матчів (3 та більше голів за поєдинок) – 35, тобто біля 30% від загальної кількості. Якщо враховувати Васт, показники наступні: 378 голів (3,12 в середньому за матч). 39 надрезультативних матчів (33% від усіх результатів).
  • Лише чотири матчі (трішки більше 3% від усіх) завершилися без голів.
  • Діями 15-ти клубів керував 21 тренер, а найбільше, 3 керманичі, виводили на поле ПФК Звягель (Юрій Максимов – 5 матчів, в.о. Сергій Ревут – 1 матч, Сергій Шищенко – 10 матчів).
  • Призначено 48 пенальті (реалізовано – 38): відсоток реалізації складає 79%.
  • Найчастіше пробивали з позначки гравці Чайки – 7 разів (всього 3 голи), а найменше, 1 раз, гравці Руху-2 (1 гол).
  • Пенальті пробивало 34 гравці, а найчастіше – Сергій Барсуков (Реал Фарма) та Тимур Тітаренко (Локомотив): по 4 удари – 4 голи.
  • Частіше за всіх 11-метрові удари, 7 разів, призначалися у ворота  Металурга-2 (6 голів), а найменше, жодного разу,  у ворота Дружби.
  • Переможцями дуелей із пенальтистами ставали 8 воротарів.
  • Найвидовищніша команда чемпіонату – Металург-2 (3,81 гола в середньому за матч). Найменше м’ячів за статистикою забивається в матчах за участі ФК Тростянець (2,5 за гру).
  • Найбільша перемога зафіксована в матчі Кудрівка – Васт – 9:0 (найбільш результативний матч – 11 голів, Нива – Звягель – 4:7).
  • У чемпіонаті відбулося два покери: Василь Руніч у матчі Рух-2 – Металург-2 забив чотири м’ячі за 52 хвилини, а Артур Загорулько в матчі Васт – Нива – за 82 хвилини.
  • Зафіксовано п’ять хет-триків: Микола Вечурко (Чайка – всього за 10 хвилин!), Артур Ващишин і Максим Майтак (Звягель), Богдан Семенець (Чайка) та Володимир Коваль (Кудрівка).
  • 25 гравців оформляли дублі. Найшвидший вдався Денису Ндукве в матчі Нива – Звягель (всього за 3 хвилини).
  • Маємо лише чотири автоголи гравців.
  • Арбітри 38 разів вилучали гравців з поля, в тому числі 12 – напряму. Найчастіше бачили «червоне світло» представники Локомотива – 7 разів.
  • Серед вилучених гравців найбільше червоних карток опинилося в пасиві Олександра Борячука (Нива) та Тимура Тітаренка (Локомотив) – по 2.
  • 562 жовті картки отримали гравці (4,64 в середньому за гру).
  • Найчастіше фіксувався рахунок 0:1 та 2:1 – по 14 разів.