Брайтон зустрівся з Крістал Пелас у рамках 18-го туру АПЛ.

АПЛ, 18-й тур

Крістал Пелас – Брайтон – 1:1

Голи: Джордан Айю, 45+1 – Велбек, 82

Брайтон розпочав активніше, демонструючи відчутний контроль м’яча. На 19-й хвилині Адінгра щосили пробив, однак Хендерсон потягнув удар. Балеба взявся добивати і м’яч залишив межі поля. Під завісу першого тайму господарі декілька разів ледь не відзначилися, однак захисники гостей встигали рятувати. На 1-й компенсованій хвилині Айю все ж довів справу до кінця, головою вгативши сферу у сітку воріт.

По перерві “чайки” ще додали у володінні м’ячем. Мічел на старті другого тайму збив суперника і гості вимагали призначити пенальті. Натомість арбітр обмежився лише жовтою карткою. На останніх хвилинах зустрічі Брайтон таки відквитав м’яч – відзначився Велбек. Арбітр зафіксував нічийний результат (1:1).

У підсумку Брайтон опинився на 8-му місці турнірної таблиці АПЛ, маючи в активі 27 балів. Крістал Пелас розташувався на 15-му (18). Лідирує – Арсенал (39).