Categories: Єврокубки

Ман Сіті – Реал: двоє лідерів мадридців під питанням на півфінал Ліги чемпіонів

Реал має серйозні побоювання щодо складу на перший матч 1/2 фіналу ЛЧ проти Ман Сіті.

Участь Каземіро та Девіда Алаби залишається під великим питанням, повідомляє AS.

Бразилець має проблеми з привідним м’язом, через які пропустив матч проти Осасуни (3:1). Алаба відіграв тайм і навіть забив гол, однак у перерві був змушений просити заміну. На завтра у австрійця запланована МРТ, яка дозволить більш чітко встановити діагноз і орієнтовні терміни відновлення.

Додамо, що часу залишилось небагато. Вже 26 квітня Реал зіграє перший матч півфіналу ЛЧ на полі Ман Сіті.

Байєр відігрався у матчі з Ромою і пройшов у фінал Ліги Європи

У четвер, 9 травня, у матчі-відповіді 1/2 фіналу грецький Олімпіакос приймав на своєму стадіоні англійську Астон Віллу.Читати далі

8 хв. ago

Олімпіакос вдруге обіграв Астон Віллу та вийшов у фінал Ліги конференцій

10 хв. ago

Аталанта обіграла Марсель і вийшла у фінал Ліги Європи

У повторному матчі півфінальної стадії Ліги Європи Аталанта приймала Марсель.Читати далі

12 хв. ago

Серія А назвала ім’я найкращого тренера квітня

Сімоне Індзагі, наставник "Інтера", визнаний найкращим тренером в Серії А за квітень.Читати далі

59 хв. ago

Младен Бартулович: Для мене Герреро входить до топ-3 найкращих гравців УПЛ

Младен Бартулович, помічник наставника «Зорі» Юрія Коваля, високо оцінює зусилля форварда Едуардо Герреро, по якому…

1 годину ago

Лунін підписав особистий контракт з Adidas

Український голкіпер "Реала" Андрій Лунін розпочав співпрацю із німецькою компанією Adidas.Читати далі