Ігрову програму 16-го туру італійської Серії А відкрило протистояння Дженоа, за яку виступає наш Руслан Малиновський, і Ювентуса.

Українець, який пропускав попередню гру чемпіонату Італії через травму, цього разу вийшов у стартовому складі своєї команди і відіграв весь матч, заробивши жовту картку за підкат на заключних хвилинах.

Саме Малиновський завдав першого в матчі удару в створ воріт – Щенсний був на місці. Загалом, до перерви суперники грали доволі обережно і не часто турбували голкіперів.

Єдиний гол у першому таймі був забитий з пенальті, який заробив і впевнено реалізував К’єза – 0:1.

Господарі відігралися на початку другої половини зустрічі. Багатоходова комбінація команди Джилардіно завершилася голом Гудмундссона, якому асистував Екубан – 1:1.

Дженоа – Ювентус – 1:1.

Голи: Гудмундссон, 48 – К’єза, 28 (пенальті).

15 грудня. Генуя. Стадіо Луїджі Ферраріс.

• Після 16 зіграних матчів в активі Дженоа така ж кількість очок, що дозволяє їй займати 14 місце в турнірній таблиці.
  • Ювентус лише одним пунктом поступається Інтеру, який лідирує в першості.
  • Руслан Малиновський в цьому чемпіонаті зіграв 13 поєдинків (два голи, один асист). Також на його рахунку гольова передача в двох іграх Кубку Італії.
  • 30-річний українець виступає за Дженоа на правах оренди, розрахованої до кінця сезону. Його контракт належить французькому Марселю і діє до 30 червня 2026 року.