У 6 турі групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар на виїзді поступився Порту. Матч завершився з рахунком 5:3.

Таким чином, “гірники” із 9 очками завершили груповий турнір на третьому місці та продовжать боротьбу у Лізі Європи.

Ліга чемпіонів. Група Н.

«Порту» – «Шахтар» – 5:3

Гол: Галено (9, 43), Таремі (62), Пепе (76), Консейсау (82) – Сікан (29), Еуштакіу (73, автогол), Егіналду (88)

Попередження: Консейсау (33, на лаві запасних), Зайду (33) – Судаков (54), Назарина (90), Бондар (91)

«Порту»: Діогу Кошта, Кардозу, Пепе (Франку, 82), Еуштакіу (Груїч, 82), Таремі, Пепе́, Зайду, Галено (Хайме, 89), Санчес (Жоау Маріу, 76), Варела, Еванілсон (Консейсау, 82)

Запас: Рамуш, Карму, Венделл, Намасо, Наварро, Боржеш, Фолья

«Шахтар»: Різник, Матвієнко, Ракіцький (Келсі, 74), Бондар, Гочолеішвілі, Степаненко, Бондаренко (Назарина, 85), Криськів (Невертон, 59), Судаков, Зубков (Егіналду, 85), Сікан

Запас: Рудько, Лемкін, Кастільо, Егіналдо, Швед, Азаров, Педриньо, Міроши, Назарина, Козик

Арбітр: Іштван Ковач (Румунія)

Стадіон «Драгау» (Порту, Португалія)

Шахтар розпочав поєдинок не впевнено. Господарі поля більше контролювали м’яч і вже на старті матчу вийшли вперед. Галено перевів у порожні з меж воротарського простріл Еванілсона.

На 28-й хвилині гри донеччани зрівняли рахунок.

Зубков отримав закидання Степаненко з власної половини, зайшов до штрафного, після чого покотив на порожні для Сікана, а той влучив.

Відзначимо, що боковий арбітр показав, що був офсайд. Гравці Порту трохи розслабилися, а Шахтар забив. Але потім головний рефері переглянув ВАР і підтвердив взяття воріт.

Проте португальці вийшли вперед ще в першому таймі. Результативний удар записав на свій рахунок Галено.

На 63-й хвилині другої половини зустрічі Таремі зміцнив перевагу Порту, забивши третій гол у ворота Різника.

Але на 73-й хвилині у Шахтаря з’явилася надія. Сікан зачепився за закидання на лівий фланг в атаці в боротьбі проти Санчеса, після чого зайшов до штрафного, прострілив у воротарський, а рикошет від воротаря полетів у Еуштакіу та у ворота.

Проте майже одразу точний постріл Пепе зруйнував її, а потім донеччани «попливли» та отримали п’ятий гол у власні ворота – забив син головного тренера Порту Сержио Консейсао, Франсишку.

На 85-й хвилині на поле вийшов Егіналду, який через 180 секунд забив третій гол «гірників» у поєдинку та отсанній у сьогоднішній грі.

Фінальний свисток зафіксував поразку Шахтаря від Порту з рахунком 5:3.