Передостанній матч 2023-го року в Українській Прем’єр-лізі відбувся на стадіоні «Лівий берег» у Києві між Металістом 1925 та Олександрією.

Попри домінування у матчі підопічних Ротаня, перший гол у поєдинку вони змогли провести лиш у середині другого тайму. Після вилучення захисника харків’ян Жичикова Олександрія закріпила своє лідерство та зусиллями Плакси провела ще один гол.

А за вісім хвилин після цього взяття воріт Родіону вдалося оформити дубль, який і фіналізував рахунок – 3:0 на користь Олександрії.

Українська Прем’єр-ліга. 17 тур.

«Металіст 1925» – «Олександрія» – 0:3

Голи: Скорко (64), Плакса (75, 83).

Попередження: Габелок (42), Жичиков (48), А.Ткачук (60) – Плакса (76), Сігеєв (82).

Вилучення: Жичиков (71, друге попередження).

«Металіст 1925»: Сидоренко, Жичиков, Є.Ткачук, Курило, Безуглий, Габелок, Арі Моура (Русин, 46), А.Ткачук, Мартинюк, Дмитренко, Борячук (Сидоров, 46).

«Олександрія»: Шевченко, Кравченко (Савченко, 57), Сігеєв (Ващенко, 87), Кулаков (Андрейчук, 80), Шулянський (Калітвінцев, 87), Кулаковський, Логінов, Плакса, Скорко, Джевані (Безерра, 57), Копина.

Арбітр: Олександр Солов’ян (Київ).

Стадіон: «Лівий берег» (урочище «Млинове», Київська область).

• Олександрія даною перемогою вибралася з зони стикових матчів та тимчасово відправила туди Металіст 1925.
  • Команда Ротаня тепер 11-та, а харків’яни – 13-ті, але становище колективу Олега Голодюка залежатиме від результату столичного дербі між Динамо та Оболонню.
  • Перші офіційні матчі команд у 2024 році припадуть на поєдинки з грандами українського футболу: Металіст 1925 прийматиме Динамо, а Олександрія зіграє вдома з Шахтарем.