Арсенал у 16-му турі АПЛ зустрівся з Астон Віллою. Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі.

Команда Зінченка пропустила вже на сьомій хвилині гри, відзначився Джон Макгін. У компенсований час Едді Нкетіа зрівняв рахунок, але гол скасували через гру рукою.

Таким чином, Арсенал так і зміг відповісти на швидкий пропущений м’яч та програв 0:1. На 28-й хвилині гри Зінченко отримав жовту картку за затримку гри.

Англія. Прем’єр-ліга. 16-й тур.

Астон Вілла – Арсенал – 1:0

Голи: Макгін, 7.

8 грудня, Бірмінгем, Вілла Парк.

• Після матчу в активі Арсенала є 36 балів. «Каноніри» займають друге місце в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги.
  • В наступному турі команда Мікеля Артети зіграє проти Брайтона. Поєдинок заплановано на 17 грудня.
  • В поточному сезоні Зінченко провів за Арсенал 20 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол та один асист. Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.