Півзахисник “Брентфорда” Єгор Ярмолюк цього разу розпочав матч з “Шеффілд Юнайтед” з лави для запасних.

АПЛ, 16-й тур.

Шеффілд Юнайтед – Брентфорд 1 : 0.

1 – 0. Макеті – 45+1.

Шеффілд у рідних стінах переграв Брентфорд. Героєм “блейдс” став Макеті, який у компенсований до першого тайму час вирішив пробити з правого кута штрафного. М’яч за фантастичною траєкторією залетів у дальню дев’ятку – 1:0. По правді кажучи, “джмелі” нічого цікавого в цьому матчі й не зробили, тож поразка була по ділу.

Єгор Ярмолюк розпочав поєдинок у запасі, але вийшов одразу по перерві. Статистика у нашого земляка чудова – 5 переможних єдиноборств з 5-ти, 2 успішних спроби дриблінгу з 2-х, 2 вдалих відбирання з 2-х спроб. Передач під удар не провів, але із 13-ти пасів 10 виявились точними; із 20 дотиків було тільки три втрати. Портал Sofascore за такий виступ поставив йому найвищий для “джмелів” бал (7,2).

Шеффілд набрав 8 очок, а до виходу із зони вильоту команді бракує ще трьох балів. Брентфорд залишився одинадцятим.