Воротар «Полісся» Денис Бойко розповів про свої амбіції в новій команді та свою фізичну форму.

– Ви сказали про те, що «Полісся» вам багато чого дало. Ви – фіналіст Ліги Європи, титули в Україні здобували. Багато хто говорив, що ви вже сюди їдете догравати, на пенсію.

– Знаєте, я не дивлюся в паспорт і не знаю, хто там дивиться, хто не дивиться. Я відчуваю себе прекрасно. Я завжди казав, що якщо я буду відчувати, що я вже наївся або мені вже важко, або я щось не можу виконувати, якісь дії на тренуваннях… Я питаю себе по максимуму.

Я максимально налаштований, максимально амбітний. Переді мною, як і перед усім клубом стоять дуже високі цілі й задачі. Тому вважаю, що поки я можу давати команді «Полісся» хоч якусь допомогу, результат – я буду грати в футбол. Мені це приносить задоволення. Я, чесно, не відчуваю себе на свій вік.

– А на скільки?

– Не знаю, набагато молодший. Я ніколи не дивлюся в документи, в паспорт.

– Славнозвісне житомирське переливання крові.

– Ми не переливаємо, але щось подібне таке є (сміється). Тому я ж кажу, що поки буду відчувати в собі сили і наснагу допомагати цьому клубу – я буду робити все максимально можливе від себе, щоб футбольний клуб «Полісся» перемагав і робив усе для того, щоб здобути бажаний результат, – сказав Бойко.

Бойко став гравцем «Полісся» у липні цього року, перейшовши з «Динамо». У сезоні 2023/24 він провів 16 матчів в УПЛ у складі житомирського клубу, 7 з яких – на нуль. В інших іграх він пропустив 10 мячів.