Нападник Дніпра-1 Олександр Філіппов в інтерв’ю “ПРОФУТБОЛ Digital” оцінив виступ своєї команди у матчі УПЛ із Поліссям.

Нагадаємо, що у центральному поєдинку 17-го туру було зафіксовано нічию – 1:1. На гол Філіппова господарі відповіли влучним ударом Лукаса Тейлора в середині другого тайму.

“Двоякі враження. Дійсно, центральний матч туру був. Було багато емоцій – як негативних, так і добрих. Але, я гадаю, 1:1 – мабуть, закономірний результат. Зустрічалися дві гарні команди.

У Дніпра-1 спад? Так не можна вважати. Ми ж грали з грізними командами, з гарними командами. У Полтави дуже гарний тренер, колектив. Тому так, десь щось не вийшло, особливо в першому таймі. А зараз ви бачили, що і ми створювали моменти, і Полісся”, – сказав Філіппов.

Додамо, що Дніпро-1 завдяки одному набраному очку вийшов на перше місце у турнірній таблиці УПЛ.