У п’ятницю, 8 грудня, “Бенфіка” в рамках 13 туру чемпіонату Португалії приймала “Фаренсе”.

У стартовому складі “орлів” вийшов та відіграв весь матч український голкіпер Анатолій Трубін.

Незважаючи на вивіску, матч вийшов бойовим та цікавим. Трубін пропустив на 51-й хвилині, зреагувати на удар Клаудіо Фалькао після кутового було дуже складно.

На 71-й хвилині “Бенфіка” відігралася і насідала в час, що залишився, але гості відбилися. 1:1, доволі несподіваний результат.

За підсумками матчу WhoScored виставив українцеві оцінку 6.6, а SofaScore – 6.9 – не найвищі оцінки як для воротаря.

Наприклад, кіпер “Фаренсе”, який став героєм матчу, отримав 9.4 та 10.0 відповідно.

Також зазначимо, що Трубін у матчі здійснив 4 сейви, віддав 18 передач (13 точних), з них довгих – 6 (1 точна).