8 грудня відбулося жеребкування другого раунду відбору чемпіонату Європи-2023/2024 (WU-17), яке визначило склади груп обох ліг.

У другому раунді кваліфікації визначаться сім збірних, які складуть компанію Швеції у фінальній стадії чемпіонату Європи серед дівчат віком до 17-ти років, а також команди, які перейдуть з однієї ліги до іншої. Посів під час жеребкування другого раунду визначався позиціями, на яких збірні фінішували в першому раунді.

У Лізі А в семи групах зіграють 28 команд, зокрема сім збірних, які піднялися з Ліги В за підсумками першого раунду. Сім переможців груп Ліги А в другому раунді (і найкращий володар другого місця, якщо Швеція фінішує першою у групі) отримають путівки до фінальної стадії, матчі якої відбудуться в період із 5-го до 18 травня 2024 року. Команди, що посядуть у групах четверті місця, перший раунд сезону-2024/2025 розпочнуть у Лізі В.

22 команди в Лізі В, у тому числі ті, що вилетіли після осіннього етапу з Ліги А, у шести групах (чотири — по чотири учасники, дві — по три) боротимуться за путівки до Ліги А першого раунду наступного розіграшу.

Нагадаємо, дівоча збірна України WU-17 у своїй групі першого раунду посіла третє місце і зберегла прописку в Лізі А. За підсумками жеребкування підопічні Сергія Сапронова потрапили до групи А5, де зіграють із Іспанією, Нідерландами й Туреччиною.

Євро-2024 (WU-17). Другий раунд

Ліга А

Група А1: Франція, Німеччина, Чехія, Словаччина.

Група А2: Фінляндія, Португалія, Ісландія, Косово.

Група А3: Австрія, Угорщина, Бельгія, Хорватія.

Група А4: Швеція, Норвегія, Швейцарія, Уельс.

Група А5: Іспанія, Нідерланди, Україна, Туреччина.

Група А6: Англія, Італія, Греція, Сербія.

Група А7: Польща, Данія, Шотландія, Північна Македонія.

Ліга В

Група В1: білорусь, Чорногорія, Литва, Андорра.

Група В2: Болгарія, Словенія, Молдова, Азербайджан.

Група В3: Румунія, Фарерські о-ви, Латвія, Грузія.

Група В4: Боснія і Герцеговина, Естонія, Вірменія, Казахстан.

Група В5: Північна Ірландія, Мальта, Люксембург.

Група В6: Ірландія, Ізраїль, Албанія.