Капітан “Динамо” Віталій Буяльський поділився враженнями від переможної гри проти “Металіста 1925” (4:2).

– Ми задоволені перемогою. Добре провели перший тайм, а в другому, в принципі, грали по рахунку, більше контролювали м’яч. Були певні моменти, які ми не реалізували, і в кінці вийшла нервова кінцівка.

– Поєдинок вийшов результативним. Атакою ви напевно задоволені, а от захистом?

– Ми задоволені грою в цілому, адже добре діяли як в атаці, так і у захисті. Але ми не реалізували деякі моменти в атаці, тому виникла невпевненість. Пропустили два голи тому, що не встигли накрити суперника в цих епізодах.

– Суперник зумів забити другий м’яч, граючи у меншості. Це стало для вас несподіванкою?

– Як я вже сказав, у другому ми створювали моменти, але не реалізовували їх. Усі побігли в атаку і, як кажуть, потрапили у полон.

– Після трьох перемог поспіль настрій в команді кращий?

– Для нас кожен матч як фінал, треба вигравати й рухатись від матчу до матчу.

– Те, що матч проти “Минаю” був перенесений, якось вплинуло на вашу підготовку до сьогоднішньої гри? Чи навпаки краще, що відпочили більше?

– Краще б зіграли, ми не відпочивали, а два дні їхали в поїзді. Можна сказати, десь вибилися з тренувального процесу, адже спершу пропустили передігрове тренування, тому що через сніг ми не потренувалися повноцінно, адже заняття було на штучному полі. А під час гри ми зіграли всього хвилину… Тому тренувальний процес порушився.

– Вже у понеділок завершальний матч сезону. Часу на підготовку теж небагато?

– Думаю, головний тренер знає, як підготовити команду, а кожен футболіст знає як відновитися та підготуватися до гри.