Сьогодні, 7 грудня під час жеребкування визначилися групи в попередньому та проміжному раундах Кубку регіонів УЄФА сезону-2024/2025.

Участь у турнірі серед аматорських команд візьмуть 36 національних асоціацій. У змаганнях дебютує Албанія, а команда з Вірменії зіграє вперше із сезону-2010/2011.

Представники 30-ти асоціацій із найвищим коефіцієнтом у рейтингу Кубку регіонів розпочнуть боротьбу в проміжному раунді. Шість команд, що залишилися, поборються за дві путівки в попередньому раунді. Усі матчі попереднього раунду мають бути зіграні до 31 липня 2024 року, а проміжний раунд має бути завершено до 6 грудня 2024 року.

Вісім переможців проміжного раунду вийдуть у фінальну стадію, проведення якої заплановано на останні два тижні червня або липня 2025 року.

Україна, яка перед жеребкуванням перебувала в другому кошику, у проміжному раунді зустрінеться з представниками Польщі, Ізраїлю та Казахстану.

Кубок регіонів УЄФА-2024/2025

Попередній раунд

Група А: Естонія, Албанія, Вірменія.

Група В: Азербайджан, Швеція, Грузія.

Шість команд було розбито на дві групи по три учасники. Усі матчі проходитимуть у вигляді міні-турнірів на одному стадіоні. Двоє переможців груп вийдуть до проміжного раунду.

Проміжний раунд

Група 1: Польща, Україна, Ізраїль, Казахстан.

Група 2: Португалія, Англія, Фінляндія, Латвія.

Група 3: Сербія, Словаччина, Уельс, Північна Македонія.

Група 4: Ірландія, Швейцарія, Північна Ірландія, переможець групи В попереднього раунду.

Група 5: Чехія, Боснія і Герцеговина, Шотландія, переможець групи А попереднього раунду.

Група 6: Туреччина, Угорщина, Сан-Марино, Словенія.

Група 7: Іспанія, Болгарія, білорусь, Молдова.

Група 8: Хорватія, Італія, Румунія, Мальта.

32 команди було розбито на вісім груп по чотири учасники. Для кожного міні-турніру буде визначено господарів, у фінал вийдуть вісім переможців груп.