Захисник «Динамо» Томаш Кенджора, який виступає на правах оренди за ПАОК, розповів про свою гру за збірну Польщі та грецький клуб.

– На початку розмови я повинен запитати про ваше здоров’я. Під час однієї з останніх конференцій тренер Міхал Проберж розповів, що у вас була зламана нога після жовтневих тренувальних зборів, і тим не менш… ви грали в матчах грецької першості. Це звучить неймовірно. Що насправді сталося і чи залишились у вас проблеми зі здоров’ям?

– Після останнього матчу проти Молдови я відчув біль у п’яті і подумав. Я тренувався і грав з ним. Було боляче, але я якось впорався. Під час листопадового збору я пройшов обстеження, тому що хотів побачити, що відбувається з моєю ногою. Боліти перестало, але виявилося, що це мікротріщина п’яти. На щастя, зараз все гаразд.

– Ви не грали за збірну в листопаді. Тепер у збірної попереду плей-офф чемпіонату Європи. Як ви оцінюєте жереб? Ми зіграємо з Естонією вдома, а якщо виграємо, то поїдемо в одну з пар Уельс – Фінляндія.

– Я вважаю, що в першу чергу ми повинні зосередитися на собі. У відбіркових раундах також здавалося, що у нас була хороша жеребкування, і ми не вийшли з групи напряму. Тепер нам залишається зосередитися лише на Естонії. Пізніше подумаємо про наступного суперника.

– Оренда в ПАОК Салоніки і хороші виступи в чемпіонаті дозволили повернутися в збірну. Окрім листопадових матчів, ти грав у всіх матчах збірної.

– Я почав більше грати, в основному на позиції центрального захисника. Думаю, для мене добре, що я буду частіше грати на цій позиції. В останніх матчах ПАОКу я грав лише в центрі, але якщо я потрібен тренеру справа, я можу зіграти і там. Мені добре в команді в Салоніках. Це дуже гарне місце для життя, тому я щасливий.

– Ви виграли два чемпіонати Польщі з «Лехом» і український з «Динамо» Київ. Наразі кожному клубу, за який ти граєш, вдається виграти трофей. Які цілі в ПАОК? Ви очолюєте таблицю, але ваші суперники дуже сильні.

– Це правда. У кожному клубі, за який я грав, я вигравав якийсь трофей. Сподіваюся, у ПАОКу теж все вийде. У нас дуже хороша команда, ми добре граємо, тому все у нас попереду.