В 16-му турі чемпіонату УПЛ «Колос» вдома розійшовся миром з «Оболонню» – 0:0.

Капітан «пивоварів» Артем Кичак ексклюзивно для Sport.ua розповів, що допомогло гостям зберегти свої ворота «сухими»:

«Це був мій третій матч поспіль в стартовому складі «Оболоні» й, нарешті, вдалося зберегти свої володіння недоторканими. Вважаю, що ми обрали ефективну тактичну схему 5-3-2, на підступах до карного майданчика діяли компактно й до гольових моментів справа не доходила. Тим паче, що й з підстраховкою на флангах проблем не було .

Однак не можна сказати, що ми зосередилися тільки на обороні. Намагалися швидко переходити в наступ при втраті ковалівцями м’яча, створили кілька на півмоментів, але в завершальній стадії підводила виконавча майстерність.

На мій погляд, нічия – закономірний результат, хоча такий підсумок більше потішив наших конкурентів. Але й здобуте очко стане в нагоді, аби поліпшити своє турнірне становище.

В «Оболоні» попереду заключний поєдинок осінньої частини сезону – з «Динамо», яке ми вже перемагали в розіграші Кубка України. Дуже кортить взяти у земляків реванш за поразку в першому колі. Тоді футболісти «Оболоні» програли – 2:4, проте не реалізували з півдюжини гольових моментів. Сподіваюся, що цього разу з прицілом усе буде гаразд».