Головний тренер київської “Оболоні” Валерій Іващенко підвів підсумок гри з “Колосом” (0:0) в 16 турі УПЛ.

“Здобуте очко на виїзді – непогано. Ковалівка набрала обертів, проти них завжди було важко грати ще з Першої ліги. Але сьогодні вийшла бойова гра з бійцівськими якостями. Десь в них були моменти, десь в нас. Рахунок на табло.

В першому колі теж було 0:0? Тепер погодні умови різні, холодно, м’яч ковзає, хлопці трохи боялися зробити зайвий рух, рахунок слизький, і м’яч слизький.

Нічия сьогодні – позитив. Тим більше, що не пропустили. Тяжкувато сьогодні було, після паузи вибули з тонусу, треба було проводити тренуваня,азараз то сніг, то дощ, то грязюка. Осінній футбол трохи важкуватий.

Але хлопці молодці, зробили все, про що ми домовлялися. Десь досвіду не вистачає в завершальній стадії, щоб більш технічно працювати з м’ячем. В цілому хлопці молодці.

Чи все вдалося? Не все виходило в техннічному плані, погода погана. Часто втрачали м’яч. Це технічні помилки, а в тактичному плані команда працювала так організовано, як ми домовлялися, все, що напрацьовували, вдалося. Але нехватка майстерності дається взнаки”, – цитує Іващенка сайт “Оболоні”.