Матч 16-го туру УПЛ між “Дніпром-1” та “Ворсклою ” подарував нам 3 голи, більшість з яких забили полтавці. 1:2 – “Ворскла” їде додому з 3-а очками.

Голкіпер дніпрян Євген Волинець знайшов схожість у цій грі з минулою.

Відчуття не дуже хороші. У нас був гарний початок, але ми, мабуть, самі трохи винні у тому, що гра закінчилась з таким рахунком.

У роздягальні, після першого тайму, вводили корективи. І тренери, і гравці між собою поспілкувалися, що треба рятувати матч. У другому таймі була вже зовсім інша картина, але ми не змогли бодай відігратися.

Звісно, що чотири пропущених голи за дві гри – це дуже багато. Але я хочу похвалити той же «Чорноморець», котрий добре грає на атаку, і навіть у меншості вони склали для нас проблеми. Проте, це, звісно, не виправдання. Мабуть, у нас щось трохи зламалося, з’явилися помилки, але попереду ще є гра і будемо старатися діяти більш надійніше в обороні.

“Дніпро-1” займає 2-е місце в УПЛ, маючи рівну кулькість очок з лідером “Кривбасом”. За календарем далі на дніпрян чекає “Полісся”. Матч заплановано на 8 грудня.