Олександр Зінченко потрапив до списку 11-и гравців “Арсеналу”, які грали у стартовому складі проти “Вулвергемптона”.

АПЛ, 14-й тур.

Арсенал – Вулверхемптон  2 : 1.

1 – 0. Сака – 6.

2 – 0. Едегор – 13.

2 – 1. Кунья – 86.

Арсенал зберіг лідерство в АПЛ завдяки домашній перемозі над Вулверхемптоном. “Каноніри” домінували протягом усієї зустрічі, розчавивши “вулвз” за всіма статистичними показниками. Вже на 6-й хвилині перевага господарів вилилась у гол. Сака з правого флангу проштовхнув м’яч повз двох захисників на Жезуса, Габі п’яткою скинув на Томіясу, а японець у дотик віддав проникний пас все тому ж Сака – англієць переграв Доусона й прошив Са. 1:0!

Зінченко взяв участь у другому взятті воріт. Це сталося вже на 13-й хвилині. Українець на дальньому краю штрафного підхопив подачу від Сака, після чого обігрався з Жезусом і викотив пас під удар Едегору – Мартін метрів з 15-ти поцілив у дальній кут. 2:0! Цей гол досить несподівано виявився останнім для “канонірів”, адже Арсенал змарнував усі подальші моменти.

Наш земляк, як завжди, працював на широкій ділянці поля, хоча цього вечора Зінченко тяжів до флангу та напівфлангу. У атакувальному плані матч виявився прекрасним – 70 із 72 передач точні, в актив записано асист, а дотиків було аж 84. У обороні виступ Сашка був не таким однозначним, хоча статистика хороша – 3 успішних відбирання з трьох спроб, 1 перехоплення, 1 винос, 3 виграних єдиноборства з 6-ти, 1 переможна верхова дуель з 2-х.

Тим не менш, наприкінці першого тайму Олександр непорозумівся з Габріелем, внаслідок чого Хван ледь не вискочив віч-на-віч. На 87-й же хвилині Зінченко допустив гольову помилку – Семеду обікрав його у штрафному й викотив пас під точний постріл Куньї. 2:1!