1-го грудня в 16-му турі чемпіонату УПЛ «Полісся» втратило перемогу в поєдинку з «Вересом» – 1:1. Рівнян врятував від поразки Михайло Шестаков на 95-й хвилині.

У розмові з кореспондентом Sport.ua Михайло Шестаков поділився враженнями від сьогоднішнього протистояння:

– У поточному сезоні це була моя 13 гра у складі «Вереса» й, як бачите, «бісова дюжина» виявилася щасливою: я відкрив лік голам.

 Які настанови давав головний тренер Сергій Лавриненко, коли на 71-й хвилині за рахунку 0:1 випускав тебе на поле?
– Якщо відверто, то я не знаю, з якої причини Віталій Дахновський попросив про заміну. Лавриненко покликав мене й сказав, щоб я вийшов замість Дахновського на позиції лівого атакувального півзахисника. Завдання? Пресингувати суперників при втраті м’яча, а при позиційному наступі завдяки переміщенням шукати шпаринку в оборонних редутах житомирців. Під завісу матчу вже діяв на правому фланзі, помінявшись місцями з Владиславом Шараєм.

 Як вийшло на 95-й хвилині змусити житомирян пропустити?
– Як кажуть, опинився в потрібний час у потрібному місці. В компенсований час стопер Жуліо Сезар висунувся на вістря атаки, виграв верхову дуель, підкоригувавши політ м’яча на дальню стійку. Мені залишилося не схибити з близької відстані.

 Нічийний рахунок по грі?
– Було обмаль гольових моментів, хоча «Верес» двічі після ударів житомирян рятував від неприємностей каркас воріт. Все ж, головне, що рівняни дали бій одному з лідерів УПЛ, проявили характер, завоювавши дуже цінне очко, яке нам стане в нагоді в боротьбі за виживання в еліті й додасть наснаги при підготовці до заключного поєдинку першої частини сезону – з «Шахтарем», що відбудеться 8 грудня.

– А «Шахтар», якому 13 грудня зустрічатися в Лізі чемпіонів з «Порту», не просив про перенесення цього матчу?
– Я не в курсі, знаю лише, що завтра вихідний, а потім візьмемося за вивчення сильних та слабких сторін «гірників».