Серія А. Тур 14

Монца – Ювентус – 1:2

Гол: Карбоні, 90+1 – Рабйо, 12, Гатті, 90+4

Нереалізований пенальті: Влаховіч, 11

Монца у попередньому турі розписала нічию з Кальярі (1:1). Натомість Ювентус втратив очки у матчі проти Інтера – 1:1.

Гості могли розмочити рахунок ще на 12 хвилині зустрічі, проте Влаховіч не реалізував пенальті. За кілька миттєвостей Рабйо виправив ситуацію і після подачі з кутового головою переправив мʼяч під поперечину.

По перерві Монца робила спроби хоча б зрівняти шанси команд. Зокрема Пессіна цілився у ворота, але мʼяч зрадницькі пролетів за кілька сантиметрів від стійки. А ось Карбоні вдалося відновити паритет у додатковий час. Відповідь туринців не забарилася. Гатті поставив фінальну крапку та приніс перемогу гостям.

Ювентус піднявся на перше місце у турнірній таблиці Серії А з 33 очками. У Інтера на один бал менше, але матч у запасі. А ось Монца йде 10-ю з 18 пунктами.