Матч п’ятого туру Ліги чемпіонів проти французького Ланса став історичним для лондонського Арсеналу.

Каноніри встановили цілу низку рекордів – як клубних, так і на рівні англійського футболу.

Перший був встановлений ще за підсумками першого тайму. Як свідчить Opta, жодному англійському клубу раніше не вдавалося до перерви вести в рахунку з перевагою п’ять і більше м’ячів.

Наступне досягнення стосується авторів забитих м’ячів у першому таймі і має глобальний характер. П’ять голів у першому таймі – п’ять різних футболістів, яким вдалося вразити ворота суперників. Нічого подібного в історії Ліги чемпіонів не було зафіксовано.

Нарешті, 6:0 – найбільший рахунок, який був зафіксований у матчах англійського та французького клубів у поєдинку Ліги чемпіонів.