Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола – про перемогу своєї команди у домашньому матчі ЛЧ із РБ Лейпциг.

Нагадаємо, що “городяни” поступалися у рахунку 0-2 після першого тайму, проте зуміли перевернути гру після перерви завдяки голам Холанда, Фодена та Альвареса.

“Якщо говорити про вихід у наступну стадію, то це чудовий вечір. 15 очок із 15 можливих. Якщо говорити про гру, то можна було грати краще, не пропускаючи ці неохайні голи. Можливо, на майбутнє було добре перемогти таким чином — це змусить нас поглянути в дзеркало і зрозуміти, що потрібно додати.

Ми знову показали, що вміємо робити камбеки. Ми рано забили у другому таймі, зробивши ці 45 хвилин довгими для суперника”, – зазначив Гвардіола.

Додамо, що Ман Сіті вже гарантував собі перше місце у групі G.