Один із представників нашого тренерського корпусу Сергій Пучков регулярно відвідує матчі за участю наших земляків у Німеччині.

Не став винятком і вівторковий матч групового раунду Ліги чемпіонів «Шахтар» – «Антверпен», у якому українська команда перемогла бельгійську з мінімальним рахунком 1:0.

Після завершення поєдинку кореспондент UA-Футбол поцікавився думкою Пучкова щодо гри.

– У цьому матчі було два різні тайми, – ділиться враженнями фахівець. – У їхньому ході наша команда мала чудові шанси для взяття воріт, коли м’яч двічі потрапляв у поперечину, а також один момент у самому кінці гри. Ну і, звичайно ж, зіграло те, що мало зіграти – фарт. Він повернувся до «Шахтаря» обличчям і ми змогли відбити кілька гострих атак «Антверпена». Незрозумілою була тактична гра у другому таймі. Чому почали грати від оборони, не відтіснивши суперника на його половину поля – важко сказати. Може, десь накопичилася втома після домашньої гри чемпіонату України з «Поліссям» – адже хлопці молоді. Зокрема, трохи підсів Криськів. Граючи від оборони, добре, що Степаненко вгорі нікому не поступався. І воротар гірників Різник відіграв чудово – як у «рамці», так і на виходах. А так – молодці, все гаразд. «Шахтар» заслужив на цю перемогу. Приємно усвідомлювати, що донецький клуб забезпечив собі футбольну весну.