Лаціо після серії невдач у чемпіонаті Італії ледь не втратив очки і в Лізі чемпіонів, але команду Мауріціо Саррі в матчі із Селтіком врятував Чіро Іммобіле.

Слід зазначити, що “орли” сьогодні провели не найкращий поєдинок. Puмляні довго контролювали м’яч, але їхні атаки раз-по-раз або розбивалися про оборону Селтіка, або у справу вступав голкіпер Джо Харт.

Так тривало до заключних хвилин гри, коли Саррі ухвалив рішення випустити Чіро Іммобіле. Форвард проводить не найкращий сезон, забивши лише чотири голи у Серії А, але сьогодні саме його поява на полі вирішила результат поєдинку.

На 82-й хвилині рахунок було нарешті відкрито. М’яч після удару Ісаксона влучив у захисника і полетів на дальню стійку – Іммобіле побіг уперед і пробив голкіпера. А вже в наступній атаці Чіро зробив дубль – нападник виграв боротьбу в одного захисника, на замасі прибрав іншого і відправив м’яч у ворота.

2:0 – Лаціо набирає 10 очок і вже сьогодні може вийти у плей-офф ЛЧ, якщо Атлетіко обіграє Фейноорд.