Cьогодні зіграли перенесений матч сімнадцятого туру Другої ліги між “Скала 1911” та “Рух-2”. На жаль, через повітряну тривогу команди змушені були майже дві години провести в укритті.

На початку зустрічі більше контролювали м’яч господарі, але довести свої атаки до логічного завершення не змогли. Натомість підопічні Безуб’яка відкрили рахунок. Після подачі з флангу з декількох метрів розстріляв ворота Карабін. Після цього пролунав сигнал повітряної тривоги. Зрівняти рахунок до перерви колектив із Стрия не зміг.

У другій половині зустрічі господарі досягнули свого. Одинадцятиметровий реалізував Авер’янов – 1:1. Проте, раділи господарі не довго. Через чотири хвилини гості знову вийшли вперед. Руніч асистував, а Максим Музичук пробив у дальній кут – 1:2. У підсумку, перемога львів’ян, хоча за грою господарі на поразку не заслуговували.