Серія А, 13 тур

Мілан – Фіорентина – 1:0

Гол: Ернандес, 45+2 (пен.)

“Россонері” у першому таймі переважали суперника за усіма показниками, але конвертувати перевагу в забитий м’яч вдалося лише у компенсований арбітром час до першого тайму. І то з пенальті, який привіз Парізі. Ернандес успішно реалізував удар з позначки.

По перерві уже Фіорентина перехопила ініціативу та намагалася відігратися. Гості створили низку перспективних атак, але м’яч ніяк не залітав у ворота. На заключних хвилиних гри вони мали розкішну нагоду зрівняти, Мандрагора з близької відстані пробив, але кіпер заблокував удар головою. 14:2 за ударами на користь Фіорентини у другому таймі.

Тож, Мілан піднявся на 3-тє місце, набравши 26 очок. Попереду Ювентус (29) та Інтер (34), які ще не зіграли в рамках 13-го туру. Фіорентина опустилася на шосту сходинку з 20-ма балами.