“Барселона” сьогодні знову продемонструвала бліду гру. У матчі з “Райо Вальєкано” вдалося врятуватися, зрівнявши рахунок, лише на останніх хвилинах.

Головний тренер команди Хаві прокоментував цю нічию.

Було два різні тайми. У першому ми домінували, але не були агресивними. У другому таймі ми домінували і створювали моменти. Ми повинні виграти ці ігри. Треба займатися самокритикою і багато що покращувати. Ми знову пропустили непотрібний з нашого боку гол, але я вважаю, що Інакі Пена провів дуже солідну гру. Френкі де Йонг теж був дуже хорошим, відігравши 90 хвилин. Критика – це нормально, і я це розумію. У нас є час для вдосконалення та самокритики.

Крім цього, у коуча запитали про епізод з можливим порушенням на Рафіньї.

Тоді ви скажете, що я шукаю виправдання. Але це чистий пенальті. Нам не щастить із суддівськими рішеннями. Це не виправдання, але це чистий пенальті.

“Барселона” зараз перебуває на третьому місці Ла Ліги, відстаючи від першого на 3 очки. Наступний матч католонці зіграють з “Порту” в рамках Ліги Чемпіонів 28 листопада. Початок о 22:00.