«Ворскла»: Ісенко, Пердута, Корнієнко, Степанюк, Павлюк, Якубу (Юрченко, 74), Крупський, Нестеренко, Челядін, Кане, Феліпе (Павлюк, 87).

Запас: Домолега, Сантана, Л. Рамірес, Оденцов, Черниш, Сердюк.

ЛНЗ: Пеньков, Шестаков, Бойко, Пасіч, Олійник (Тищенко, 63), Норенков, Хобленко (Прядун, 87), Муравський, Рибалка, Ковальов, Стасюк.

Запас: Самойленко, Савін, Хамелюк, Прядун, Наумець, Насонов, Лопирьонок, Тищенко, Банада, Тарасенко, Копил, Калюжний.

Арбітр: Денис Шурман.

Стадіон: «Ворскла» (Полтава)

Перший тайм видався доволі нудним, на полі було багато боротьби, а ось моментів навпаки. Ворскла контролювала м’яч перші 15 хвилин, а потім ЛНЗ вдалося вирівняти гру – 3:3 за ударами.

По перерві полтавці створили низку небезпечних моментів, зокрема, потужний удар Челядіна зі штрафного Пеньков потягнув з-під поперечини. Нагода забити була й у ЛНЗ, однак простріл Стасюка заблокував захисник. Зрештою, фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию.

Тож, ситуація в турнірній таблиці УПЛ наступна: Ворскла 9-та з 19-ма балами, ЛНЗ на 10-й сходинці з 17-ма очками.