Сьогодні, 25 листопада у Львові відбувся фінал Кубка України серед жінок-2023. У вирішальній грі зустрічалися “Ворскла” та “Кривбас”.

Рахунок було відкрито наприкінці першого тайму. На 40-й хвилині Вероніка Андрухів реалізувала штрафний і вивела полтавську команду вперед. На старті другої половини гри “Кривбас” зовсім втратив ініціативу і полтавки скористалися цим. Андрухів відзначилася дублем і збільшила перевагу “Ворскли”.

За дев’ять хвилин до завершення поєдинку “Кривбас” залишився в меншості – другу жовту картку отримала Фату Кулібалу. Більше забитих м’ячів глядачі не побачили і фінальний свисток зафіксував перемогу “Ворскли” з рахунком 2:0.

Зауважимо, що до цієї зустрічі “Ворскла” підходила у статусі чинного володаря трофея. У минулій кампанії вони обіграли “Лівий берег” (2:0). Футболістки “Кривбасу”, зі свого боку, вперше в історії грали у фінальному поєдинку.

Таким чином, команда Наталії Зінченко виграє вчетверте поспіль жіночий Кубок України.