У суботу, 25 листопада, відбувся поєдинок 15-го туру УПЛ, в якому зустрічалися «Минай» та «Кривбас». Криворіжці перемогли з рахунком 1:0.

Українська Прем’єр-ліга. 15 тур

«Минай» – «Кривбас» – 0:1.

Блізніченко, 64.

Дмитрук, 5, Чуєв, 30, Нємчанінов, 55 – Вакулко, 81.

Вакулко, 87 (дві ЖК).

«Минай»: Бандура – Дмитрук, Чуєв, Нємчанінов, Булеза – Вітенчук (Ралюченко, 88), Петько – Твердохліб, Кораблін (Демиденко, 88), Гечев (Одарюк, 74) – Вишневський (Гунічев, 60).

Запас: Кемкін, Рогозинський, Солдат, Ременяк, Кравчук, Голуб, Панасенко.

«Кривбас»: Кліщук – Понєдєльнік, Рябов, Стецьков, Дібанго – Іліч (Вакулко, 75), Кузик – Дебелко (Приходько, 46), Бізімана (Татарков, 60), Задерака (Блізніченко, 60) – Кожушко (Устименко, 88).

Запас: Маханьков, Хома, Вілівальд, По, Луньов, Гончарук.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ)

Стадіон: «Минай-Арена» (Минай).

Кривбас міг виходити вперед ще на 6-й хвилині: Кузик потужно пробив з розіграшу штрафного, але Бандура парирував. Гості володіли ініціативою, а от закарпатці більше грали від захисту. Попри це, підопічні Любеновіча весь час намагалися провести контратаку. Кривбас у першому таймі не залишав без роботи Бандуру. Минай теж намагався забити, та влучити бодай у площину воріт не вдавалося.

По перерві криворіжці все ж змогли конвертувати момент в гол: м’яч відскочив після удару Кожушка на лівий фланг, де Блізінченко пробив під поперечку. У другому таймі Минай більше контролював м’яч. Під завісу зустрічі господарі активно чинили тиск на суперників, проте змінити рахунок не вдалося.

Кривбас очолив УПЛ, маючи в активі 30 балів. Нижче з такою ж кількістю балів розташовується СК Дніпро-1 та Полісся. Натомість минай посідає останнє місце, маючи всього 6 балів.