Сьогодні, 24 листопада, відбулися перші матчі 19-го туру Другої ліги чемпіонату України.

19-й тур відкривали другі команди Металурга та Кременя.  Загалом поєдинок вийшов цікавим, але кременчуцька команда догравала гру у меншості. Господарі забили двічі, але в кінцівці Кремінь 2 відзначився, проте не зміг зрівняти рахунок через вилучення.

МФК Металург 2 — Кремінь 2 — 2:1

Голи: Толок, 16, Куралех, 58 — Барінов, 75.

Київський Локомотив зустрічався зі Звягелем, який є одним із головних претендентів на підвищення у класі. Кияни дали гідний бій лідерам, але Звягель зумів дотиснути своїх опонентів. Гості забили двічі в другому таймі.

Локомотив — Звягель — 0:2

Голи: Морговський, 50, Ндукве, 89.

Ще один лідер Другої ліги ЮКСА зустрічалася із Карпатами 2. Очікувалася легка перемога лідера чемпіонату, однак львівський клуб був із цим не згодний. «Леви» повели в рахунку в першому таймі, а ЮКСА зрівняла в другому. Більше команди не забивали.

ЮКСА — Карпати 2 — 1:1

Голи: Кононов, 57 — Скороход, 44.

• Друга ліга продовжиться завтра ще п’ятьма матчами. Усі вони розпочнуться о 12:00.