Головний тренер молодіжної збірної України Унаї Мельгоса висловився про перемогу над Азербайджаном у відборі на Євро-2025 (U-21).

У вівторок молодіжна збірна України здобула непросту перемогу над однолітками з Азербайджану в матчі відбору на Євро-2025 із рахунком 1:0. Переможним став влучний пенальті Володимира Бражка.

Українська молодіжка залишилася на чолі групи F із 15 набраними очками в 5 матчах.

Згодом Мельгоса поділився думками стосовно виступу його підопічних.

«Це було більше, ніж наша проблема. Так, ми відчували, що маємо вдосталь шансів, 2-3 перекладини. Але ми не забивали і починали відчувати себе не так комфортно. Нам пощастило заробити пенальті на останніх хвилинах.

Другий тайм — це була точно не найкраща наша гра. Іноді такі матчі трапляються, але ми намагаємося уникати такого. Можливо, вийшло так, що опонент розміщувався дуже низько та чекав на нас, а ми з цим змирилися. А вони вирішили зробити інакше. Тож рахунком я задоволений але грою точно ні», — заявив фахівець «Суспільному Спорт».