Капітан збірної Англії Гаррі Кейн прокоментував зустріч відбору на Євро-2024 з командою Північної Македонії (1:1).

Нападник заявив, що підсумковий результат гри його не здивував, а підсумок виступу команди у кваліфікації чемпіонату Європи він назвав хорошим. Англія, як відомо, з 20 очками виграла групу С.

«Ми знали, що це буде складна гра проти гідної команди, яка грає на такому полі, на якому складно грати в нашому стилі.

Ми поступалися з рахунком 0:1 по ходу гри за спірного пенальті. Було приємно вийти на поле – я завжди намагаюся допомогти команді, граю я 90 хвилин або 10 хвилин. Для нас було важливо зрівняти рахунок, але шкода, що ми не змогли забити другий. Думаю, це був автогол, майже впевнений. Якщо хтось і повинен був забити другий гол, так це ми.

У матчі з Мальтою ми були необережні з м’ячем. Сьогодні в нас був невеликий промах у контратаці та спірний пенальті. Ми грали проти команди, над якою від нас чекали перемоги з рахунком 5:0 або 6:0, але вони добре попрацювали, щоб вибити Італію в стикових матчах чемпіонату світу.

Ми можемо по-справжньому пишатися тим, як провели відбірковий цикл», -– зізнався Кейн.