Стало відомо, скільки заробляють українські нападники Назарій Русин та Микола Кухаревич, які виступають у англійському Чемпіоншипі.

Зарплатня 24-річного страйкера «Сандерленда» Назарія становить 468 тисяч фунтів стерлінгів на сезон. Цікаво, що навіть у «Динамо» форвард отримував менше – порядку 100 тисяч фунтів за рік. Контракт Русина з «чорними котами» розрахований на 4 роки і його заробітня плата є однією з найбільших у команді (6-е місце).

Микола Кухаревич у «Свонсі» заробляє приблизно в 2 рази менше Русина, але все одно отримав суттєве підвищення, порівняно з зарплатнею в «Гіберніані». Валлійський клуб платить українцю 260 тисяч фунтів за сезон, в той час як шотландці давали лише 60 тисяч.

Найбільша зарплатня в Чемпіоншипі у знакового для АПЛ гравця – Джеймі Варді. «Лестер» виплачує легенді клубу 7.28 мільйони британських фунтів.

Микола Кухаревич в цьому сезоні провів на полі 133 ігрові хвилини, але навіть за цей час зумів відзначитися забитим м’ячем. Назарій Русин відіграв більше (241 хвилину), але ще не встиг забити свій перший гол в англійському футболі. Натомість українець віддав 1 гольову передачу.