Сьогодні були зіграні чотири матчі вісімнадцятого туру у Другій лізі.

Відкривали сьогоднішній день одні з лідерів Другої ліги Дружба з Мирівки та Тростянець. Господарі впевнено здолали опонентів, забивши по м’ячу в кожному з таймів.

Друга ліга, 18-тур

Дружба – Тростянець – 2:0

Голи: Сомов, 6, Сторчеус, 86.

Потім Реал Фарма у напруженому поєдинку зумів здолати другу команду Кременя із рахунком 2:1. Перший тайм виграли господарі, а в другому гості його зрівняли, але на останній хвилині основного часу Реал вирвав перемогу.

Реал Фарма – Кремінь – 2:1

Голи: Барсуков, 5, Третьяков, 89 – Рокотянський, 75.

Київський Локомотив у багатому на голи матчі здолав на виїзді МФК Металург 2. Київська команда вирвала три очки, забивши два м’ячі в останні 20 хвилин матчу.

МФК Металург 2 – Локомотив – 1:3

Голи: Близюк, 57, Третьяков, 89 – Титаенко, 43, Єсаулов, 72, Каранга, 78.

В останньому матчі дня два ЮКСА та Чайка боролися за важливу перемогу. Сильнішою виявилась ЮКСА, яка зуміла здійснити камбек ще в першому таймі.=є

ЮКСА – Чайка – 2:1

Голи: Синьогуб, 9, Вава, 31 – Семенець, 6.

• ЮКСА вийшла на перше місце та утримує право потрапити в Першу лігу.
  • Звягель, Дружба та Чайка слідують за лідером та будуть боротися за вихід в вищий дивізіон.
  • Реал Фарма, МФК Металург 2 та Кремінь 2 — найгірші команди Другою ліги, які замикають таблицю.