Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі без особливих гольових моментів.

Після перерви гра пожвавилася і на 56-й хвилині вінничани вийшли вперед. Артур Загорулько, прийняв м’яч у штрафному майданчику господарів поля, обіграв Мирослава Сердюка, і відправив м’яч у ворота Івана Крикніна.

Через чотири хвилини футболісти із Чернігівщини зрівняли рахунок. Назар Волошин з лівого флангу виконав навісну передачу у карний майданчик «Ниви», і Денис Скепський зробив рахунок нічийним – 1:1.

Хоча футболісти обох команд і намагалися вирвати перемогу, але рахунок до кінця гри залишився рівним.

Отже, після бойової нічиєї з рахунком 1:1 з вінницькою «Нивою» кудрівські футболісти піднімаються на шосту сходинку у турнірній таблиці. Лідирує у Другій лізі ФК «Звягель». Хоча в турнірній таблиці можливі зміни, так як решта матчів відбудеться 18 та 19 листопада.

Наступний матч дев’ятнадцятого туру футболісти ФК «Кудрівка» проведуть на виїзді 23 листопада проти ФК «Тростянець».

ФК «Кудрівка» — «Нива» (Вінниця) 1:1.