Україна перемогла з рахунком 2:0.

Збірна України провела матч через вимогу УЄФА. Головний тренер України Сергій Ребров не планував ігор до матчу кваліфікації чемпіонату Європи-2024 проти Італії

Рахунок в матчі на 24-й хвилині відкрив центральний півзахисник Олександр Піхальонок. Подвоїв його на 58-й хвилині колега автора першого голу в центрі поля Єгор Назарина.

• У складі Лехії також зіграли усі три українці команди: Богдан Сарнавський провів на полі перший тайм, Максим Хлань відіграв 59 хвилин, а Іван Желізко отримав 90 хвилин ігрового часу.
  • Наступний матч команда Реброва проведе 20 листопада у Леверкузені у відборі до Євро-2024 проти збірної Італії. Початок – о 21:45 за Києвом.
  • Лехія ж у черговій грі Першої ліги, де команда з Ґданська займає поточне третє місце, зіграє 24 листопада у Гдині в рамках 16-го туру проти місцевої Арки, кольори якої представляє Олександр Азацький.

Зазначимо, що кожній команді можна було зробити за матч по десять замін.

Важливіший матч на Україну чекає 20 листопада в німецькому Леверкузені проти Італії. Переможець вийде на чемпіонат Європи-2024.

“Лехія” — Україна 0:2

Голи: Піхальонок, 24, Назарина, 58