Головний тренер “Манчестер Юнайтед” Ерік тен Хаг прокоментував поразку команди в матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів із “Копенгагеном” (3:4).

“Думаю, спочатку ми грали дуже добре до червоної картки. Червона картка все змінила. Потім гра стала іншою. Нам доводиться мати справу з багатьма рішеннями проти нас і в інших іграх.

Так воно і є. Але сезон довгий. У якийсь момент це повернеться на нашу користь. Після перерви було краще, але два голи не повинні зараховуватися. Я бачив багато позитиву, але, врешті-решт, ми втрачаємо концентрацію.

Важко грати так довго з 10 гравцями. Це були найкращі 20 хвилин, які я бачив. Крім того, протягом 10 хвилин ми все ще контролювали гру. Це дуже розчаровує. Ми так наполегливо боролися, так добре грали. Проте у нас немає жодного очка”, – наводить слова тен Хага BBC.

“Манчестер Юнайтед” посідає останнє місце у своїй групі, набравши три очки.